top of page
Gentlemans hands with cufflinks.jpg

 

Tänapäeva Džentelmen​

 

Enesekindel ja naiselik naine naudib lugupidavaid žeste, uste avamist, tooli pakkumist, mantli selga aitamist. See kõik loob muljet ja vastastikust austust, mis omakorda paremaid tundeid, suhteid ning kultuurset ühiskonda. 

 

Oluline on kogu tervik - välimus, hoolitsetus, riietumine, käitumine, suhtlemine, lauakombed.

Kuidas seda kõike teha tänapäevaselt ja elegantsel moel? 

Meie "Elegantse Elustiili Etiquette & Style Coaching ™" 5-päevane põhjalik individuaal-programm läbi 2- kuu annab vastused ja juhised ning mis hõlmab isikliku stiili kujundamist ja elukvaliteedi parandamist läbi muutvate meetodite. See on mõeldud meestele, kes soovivad  omandada äri- ja seltskonnaetiketti, lisada oma ellu elegantsi ja enesekindlust.

Programm annab teadmised - kuidas käituda daami, kliendi või kolleegiga ärisituatsioonis, millised on tänapäevased tervitamise, tutvustamise, pöördumiste või kätlemise reeglid nii seltskonna kui ärielus, kuidas hea välja näha ja samas end mugavalt tunda, millised on läänemaailma Dress Codes ja kuidas neid mõista, kuidas valida riideid vastavalt sündmusele ja millised on detailid, mis loovad elegantse välimuse, milline on korrektne ärirõivas, kuidas enesekindlalt hakkama saada nii lihtsamas kui peenemas söögilauas või ametlikul vastuvõtul, kuidas enesekindlalt liituda seltskonnaga, millised on sobivad pöördumised või jututeemad.

 

Oleme veendunud, et suudate luua tugeva isikliku kuvandi, mis toob esile Teie parimad küljed. Elegantsi müstikast aru saades avastate, et suudate tegutseda rahulikumalt, enesekindlamalt ja tasakaalukamalt. 

Programmi teemad:

  • Sotsiaalne intelligentsus
  • Eneseväärikus/Enesekindlus 
  • Seltskonna- ja ärietikett
  • Lugupidavad žestid 
  • Esma- ja järelmulje
  • Elegantselt rõivastumise kunst seltskonnas ja äris
  • Persoonipõhine Style Coaching™
  • Söögilaua Elegants
Kui soovid enda ellu tuua rohkem elegantsi väljundeid, siis võta palun ühendust ja edastame põhjaliku kirjelduse.
bottom of page